Nakrętka talerzowa

Szalunki ścienne OPTIMA/OPTIMAX to wysokiej jakości rozwiązania, dzięki którym proces budowy przebiega sprawnie i bez zakłóceń. Poza samymi szalunkami, niezbędne są również dodatkowe akcesoria. Wybierając ofertę FW System zyskujesz gwarancję, że wszystko czego potrzeba znajdziesz w jednym miejscu.

Doskonała jakość i niezawodność szalunków ściennych OPTIMA/OPTIMAX

Podczas budowy liczy się jakość i niezawodność, dlatego w naszym asortymencie można znaleźć tylko sprawdzone i polecane przez specjalistów rozwiązania. W FW System oferujemy kompletne systemy szalunkowe, od płyt, narożników, podestów, po akcesoria do szalunków niezbędne do prawidłowego montażu systemu.

W kategorii akcesoria szalunków ściennych OPTIMA/OPTIMAX dostępne są produkty, takie jak:

 

Wszystkie elementy są nowe, wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność w czasie każdej pracy budowlanej.

Dlaczego warto sięgać po oryginalne akcesoria?

Planując prace budowlane zawsze warto sięgać po oryginalne akcesoria, posiadające odpowiednie atesty. Producenci dbają o swój asortyment, dostarczając klientom solidne rozwiązania, wykonane z materiałów dobrej jakości, odpornych na uszkodzenia.

Wybór oryginalnych części to gwarancja, że poszczególne elementy systemu będą do siebie doskonale pasować. Od właściwego dopasowania komponentów zależy m.in. bezpieczeństwo i efektywność pracy z systemami szalunkowymi, a to wpływa na wytrzymałość i trwałość przygotowanej konstrukcji szalunków systemowych.

Wykorzystanie szalunków systemowych

Szalunki systemowe to rozwiązania, które ułatwiają wykonanie prac budowlanych związanych z formowaniem betonu, tj. do przygotowania fundamentów, stropów, a także ścian. Szalunki ścienne przyspieszają prace oraz poprawiają bezpieczeństwo na budowie.