Wspornik pomostu roboczego M

Systemy szalunkowe są coraz powszechniej stosowane na placach budowy, ze względu na liczne zalety tego rozwiązania. Decydując się na budowę warto poznać atuty oraz wybrać dopasowany do potrzeb system. Dostępne w FW System akcesoria i elementy pozwalają na kompletny montaż szalunków i przyspieszenie prac.

Do czego służą akcesoria szalunkowe?

Akcesoria szalunkowe są niezbędne, aby prawidłowo zamontować cały system. Są to specjalistyczne komponenty, o określonym przeznaczeniu i konstrukcji. Każdy z nich pełni w systemie określoną rolę.

Wybór właściwych akcesoriów ułatwia montaż i demontaż przygotowanego systemu, a także poprawia bezpieczeństwo osób pracujących na budowie.

Akcesoria szalunkowe niezbędne na każdej budowie

W ofercie FW System prezentujemy szeroki asortyment akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego przygotowania i wykonania systemu szalunkowego. Wysokiej jakości:

Dlaczego warto wybierać oryginalne akcesoria?

Obecnie wykorzystywane są różne warianty systemów szalunkowych, a do każdego z nich producenci przygotowują dedykowane akcesoria. Warto się na nie zdecydować, aby mieć pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasować oraz zapewnią maksymalne bezpieczeństwo.

Oryginalne komponenty ułatwiają przygotowanie systemu szalunków ściennych, poprawiają bezpieczeństwo pracy, zwiększają efektywność działania, a przygotowana konstrukcja jest wytrzymała i trwała.

Jakie akcesoria szalunkowe warto wybrać i na co zwrócić uwagę?

Szukając odpowiednich rozwiązań trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na sposób wykonania poszczególnych elementów. Produkty wiodących w branży marek zawsze przygotowywane są z trwałych, solidnych, gwarantujących wysoki stopień bezpieczeństwa materiałów. W budownictwie to właśnie wytrzymałość jest jednym z kluczowych czynników, jakie należy wziąć pod uwagę. Dlatego w FW System oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania.