Podpora stropowa FW – eco

Podpory stropowe to elementy wykorzystywane na każdej budowie. Nazywane też stemplami szalunkowymi pozwalają na bezpieczne i solidne wykonanie każdego stropu. Szalunki systemowe to wygodne rozwiązanie, cechujące się łatwością użytkowania, szczególnie, że podpory stropowe pozwalają na wygodną, płynną regulację wysokości.

W ofercie FW System dostępne są następujące produkty:

Dlaczego warto wybrać podpory stropowe FW System?

Podpory to elementy pracujące na ściskanie, stosowane jako tymczasowe pionowej podparcie w ramowych deskowaniach stropowych. Podpory przeznaczone są do przenoszenia obciążeń do 20kN (dla podpór FW-B) lub do 8kN (dla podpór FW-eco). Zewnętrzy gwint podpory umożliwia dokładną ich regulację.

Podpory stropowe – bezpieczeństwo i niezawodność

Dostępne w naszej ofercie podpory stropowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Ich trwałość i solidność to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności pracy. Wybierając odpowiedni wariant podpór należy wziąć pod uwagę indywidualne potrzeby danego projektu, dobierając odpowiednią nośność czy zakres roboczy.

Produkty są stosunkowo lekkie, dzięki czemu rozstawienie systemu, jak również transport nie przysparzają większych trudności.