Kosz transportowy-siatkowy

Poza asortymentem w postaci akcesoriów do systemów szalunkowych, oferujemy Państwu elementy pomocnicze jakimi są Paleta na podpory FW oraz Kosz transportowy siatkowy. Oba elementy służą przede wszystkim do transportowania, magazynowania i przechowywania akcesoriów szalunkowych takich jak zamki, sworznie, rygle, nakrętki, ściągi czy podpory stalowe.

Aktualna oferta:

  • Paleta na podpory FW

Wykonana ze stali zabezpieczonej poprzez ocynkowanie ogniowe. Umożliwia przechowywanie i transportowanie podpór stalowych. Konstrukcja zapewnia swobodny podjazd wózkiem widłowym. Paleta może też być unoszona za pomocą dźwignicy.

  • Kosz transportowo – siatkowy

Wykonany z atestowanej stali. Całość konstrukcji zabezpieczona poprzez cynkowanie ogniowe. Podstawa kosza zbudowana z dwóch stóp służących do jego stawiania na płaskim podłożu lub innym koszu transportowym. Cztery uszy transportowe umożliwiają podnoszenie kosza za pomocą zawiesi. Uchylna boczna klapa służy do łatwiejszego dostępu do przechowywanych w nim elementów. Udźwig kosza to aż 1200kg.

Przed użytkowaniem kosza transportowego – siatkowego czy palety na podpory FW sprawdź ich stan techniczny i zapoznaj się z dokumentacją techniczną.
W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.