Drabina teleskopowa

Akcesoria do podestów – integralna część całego systemu szalunków

Wiele prac budowlanych wymaga bardzo dobrej organizacji, perfekcyjnego przygotowania i oczywiście odpowiednio dobranego sprzętu. Kluczowe są tutaj podesty do szalunków systemowych, dzięki którym prace wykonywane są komfortowo, a ryzyko wypadków ograniczone jest do minimum. Nie mniejsze znaczenie mają również akcesoria do podestów, które wraz z całym przemyślanym systemem konstrukcyjnym są obowiązkowym elementem na Twojej budowie.

Wybierz akcesoria do podestów dopasowane do potrzeb!

Wśród akcesoriów do podestów możemy wymienić trzy elementy. Pierwszy z nich to bariera szczytowa ruchoma, której zadanie polega na zamknięciu biegu na szczytach pomostów. To bardzo funkcjonalny typ bariery, ponieważ dzięki temu, że jest uchylny, można ustawić go w trzech pozycjach pracy – zamkniętej, otwartej lub uchylonej na zewnątrz. Kolejnym elementem jest Bariera szczytowa stała która również służy do zamknięcia biegu na szczytach pomostów, lecz w przeciwieństwie do poprzedniego modelu – nie jest uchylna, więc ma jedną niezmienną pozycję pracy. Nieocenionym akcesorium do podestów jest również drabina teleskopowa. Jej konstrukcja daje możliwość regulacji długości. Dostępne są w wymiarach L-390 i L-530.

Akcesoria do podestów ze znakiem jakości

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi akcesoriami przystosowanymi do pracy z szalunkami ściennymi. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i w zgodności z normami bezpieczeństwa, co gwarantuje ich niezawodność, trwałość i komfort pracy.

Zachęcamy Państwa do kontaktu! Udzielamy profesjonalnego doradztwa, wspierając klientów w wyborze właściwych akcesoriów!